Hakkımızda

Sakarya ili Akyazı ilçesinde hizmet veren işletmemiz Kuytu Köy Bungalov Ve Restaurant olarak sizlere huzurlu ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak hayat koşturmacasından yorulan insanların bungalov evlerimizde ve huzur dolu ortamımızda tatil yaparak vücutlarınızı ve zihinlerini dinlendirmelerini ve aynı zamanda güzel vakit geçirmelerini sağlayacak nitelikte bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak evlerimizin kullanışlı ve bakımlı bir yapıya sahip olması konusunda büyük özen göstermekteyiz. Ayrıca kaliteli evlerimiz dışında restoran hizmeti de vermekteyiz. İsterseniz restoranımız da hizmet alabilir isterseniz verdiğiniz siparişleri evlerinize isteyebilirsiniz. Restoranımızda hazırlanan tüm yiyecekler lezzetli ve taze bir şekilde hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

İşletme olarak köy ortamına sahip olmamızdan dolayı sessiz ve sakin bir çevresel yapıda bulunmaktayız. Bu sessiz ve sakin konumumuz sayesinde müşterilerimizin rahat bir şekilde vakit geçirmelerini ve dinlenmelerini sağlamaktayız. Ayrıca yeni evlenen çiftlerimize balayı paketi ve hizmeti sunmaktayız.

Kış aylarında evlerinizde şömine yakma imkânı bulunmakta ve bu sayede sevdikleriniz ile güzel vakit geçirme imkanına sahipsiniz. İşletme olarak sunduğumuz tüm bu hizmeti her zaman en uygun fiyatlara sunmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Ayrıca temizlik elemanlarımız tarafından evlerimiz sürekli olarak günlük temizlenmekte ve sizlere temiz bir hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Siz müşterilerimizin de bu şekilde sakin ve kaliteli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Sakarya bungalov sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.